BİZ KİMİZ?

PROTSES firması 2010 yılında Bursa Beşevler Küçük Sanayi Sitesinde bulunan 300 m² imalat bölümü ve 100 m² ofisten oluşan atölyede faaliyetlerine başlamıştır. Şu anda Çalı Sanayi Bölgesi’nde müşterilerine daha kolay ulaşım imkanına sahip yeni yerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Her biri kendi alanında deneyimli ; genç ve dinamik kadrosuyla faaliyetlerini geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızın gelişiminin; çalışanların gelişimine doğrudan bağlı olduğu ilkesinin benimseyip elemanların ihtiyacı olan eğitimleri almasını sağlayarak yetkinliğimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Firma olarak müşterilerinin ihtiyacı olan hizmetlerin tamamını, müşteriyle birlikte koordinasyon içerisinde en kısa sürede, en kaliteli biçimde, en ucuz maliyetle müşteriye sunabilmeyi hedeflemiştir.

Firmamız müşterilerine; proje ortağı olarak bakıp bir projeyle ilgili verilebilecek her türlü desteği sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini referans edinerek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda emin adımlarla ilerleyerek büyümeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefe ulaşmak için müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını, müşterimizin piyasadaki rekabet şansını arttırıcı yönde etki sağlayabilmek maksadıyla en kaliteliyi en makul fiyatta yapabilme ilkesini benimsemekteyiz.

Tüm bu hedeflerimiz ve hedeflere ulaşmak için yaptığımız özverili çalışmalarımızla dünyada imalat sektöründe adından söz ettiren bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları kurmak, kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak hedeflerimize ulaşmamızdaki başarı noktalarımızdır.

Müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak; müşteri şikayeti oluşması durumunda bu şikayetin objektif bir şekilde giderilmesi için güven, şeffaflık, tarafsızlık, gizlilik, erişilebilirlik, bütünlük, eşitlik ve duyarlılık ilkelerine uygun olarak gerekli tüm tedbirleri almak.

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimiz. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak. Gerek hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmek, gerekse toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı ve savurganlığa taviz vermemeyi hep ön planda tutuyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yönetim, denetim ve organizasyon hizmetlerini sağlayan uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak.
  • Kaliteli ve yenilikçi anlayış ile birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektir.

MİSYONUMUZ

  • Türkiye’de ve Dünya’da gelişen teknolojileri yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek.
  • Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi,geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak.
  • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.
  • Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil; tüm DÜNYA’dır.